DOTIS logo
Telegram
Tel
05137664439 - 09155028335
نمایش منو

 مالیات مصرف کننده با اسم تازه!

از‌سال آینده مالیات مصرف جایگزین مالیات بر ارزش افزوده می‌شود. این یکی از مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس درمورد لایحه بودجه ‌سال ٩۶ است. مصوبه‌ای که اگر درصحن علنی مجلس هم تصویب شود، تبدیل به قانون لازم‌الاجرا می‌شود. براساس این مصوبه از ‌سال آینده مأخذ مالیات ارزش افزوده، مالیات برمصرف می‌شود.

مدافعان این مصوبه معتقدند که اجرای مالیات بر مصرف ساده‌تر و متمرکزتر از اجرای مالیات بر ارزش افزوده است و به شفاف‌سازی و جلوگیری از فساد کمک می‌کند. هرچند که مخالفان هم می‌گویند، از آن‌جا که در مالیات بر مصرف فقط عنوان تغییر یافته و اصلا فرآیندها مورد بررسی قرار نگرفته و راه‌حلی برای عملکردها و مشکلات ارایه نشده است، نمی‌تواند راهگشا باشد و بنابراین بهترین کار را اصلاح مالیات بر ارزش افزوده به جای اجرای مالیات بر مصرف می‌دانند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند ، به گفته کارشناسان دوتخلف عمده‌ای که درمورد مالیات بر ارزش افزوده انجام می‌شود، این است که برخی فعالان اقتصادی این مالیات را از خریدار می‌گیرند و به دولت نمی‌پردازند و دولت آن را دریافت می‌کند و به ارگان‌های مربوطه پرداخت نمی‌کند. برای این‌که جلوی این قبیل تخلفات گرفته شود، باید مالیات بر مصرف فقط یک‌بار باید از مصرف‌کننده نهایی گرفته شود و مالیاتی از حلقه‌های میانی گرفته نشود.

خدمات

شرکت داتیس به پشتوانه ی بیش از 10 سال سابقه ی خود در زمینه ی فناوری اطلاعات، خدمات زیر را ارائه می نماید:

طراحی
طراحی
درک درستی از رفتار و خواسته های مشتریان داشته باشیم... در طراحی یک محصول باید هیجانات و احساسات کاربران در نظر گرفته شود تا ارتباطی خوب و تعاملی پایدار میان مخاطب و محصول ایجاد شود
تحقیق و توسعه
تحقیق و توسعه
طراحی و توسعه ی یک محصول خوب با تحقیق و بررسی نیازهای اصلی مشتریان و تعامل نزدیک با شما و کسب و کارتان اتفاق می افتد!
بهینه سازی سایت
بهینه سازی سایت
تعداد بینندگان یک سایت، برگ برنده ی آن برای کسب موفقیت است. با رعایت استاندارها و افزایش رتبه ی خود در موتورهای جستجو، بینندگان بیشتری را به سایت خود جذب کنید.
پشتیبانی
پشتیبانی
یک پشتیبان خوب همیشه همراه مشتریان است، به روند ارتقا کیفی محصول توجه نموده و به اهمیت محصول در موفقیت خود و مشتری آگاهی دارد.

ارسال پیام

نام Name
ایمیل Email
متن
پیام شما با موفقیت ارسال شد
با تشکر از همکاری شما